Språkstudions medarbetare sommaren 2016. Foto: Jasmine Öjbro
Språkstudions medarbetare sommaren 2016. Foto: Språkstudion

 

 

Föreståndare

Christine Ericsdotter Nordgren
Verksamhetsansvar, ljud-, text- och bildteknik, pedagogisk utveckling
christine.ericsdotter@sprakstudion.su.se
08 - 16 35 40

Dator-, system-, och medieteknik

Henrik Nordgren
Dator- och nätverksansvar, programmering, ljud- och bildteknik
henrik.nordgren@sprakstudion.su.se
08 - 16 35 42

Johan Carlsson
Systemunderhåll, programmering
johan.carlsson@sprakstudion.su.se
08 - 16 35 40

Administration/Expedition

Maria Mützell
Lokaler, bokning, schemaläggning, service
maria.mytzell@sprakstudion.su.se
08 - 16 25 68

Olivia Schlyter
Kommunikation, webbredigering, service
olivia.schlyter@sprakstudion.su.se
08 - 16 35 40

Adam Al Moussawi
adam.moussawi@sprakstudion.su.se

Service, studieteknik

Yujin Kim
yujin.kim@sprakstudion.su.se

Service, studieteknik