Teknisk och administrativ personal

  1. Du är här:
  2. Start
  3. Institutionen för kultur och estetik
  4. Om oss
  5. Kontakt
  6. Medarbetare
  7. Teknisk och administrativ personal

Teknisk och administrativ personal

Namn Titel E-post/Telefon
Albani, Jenny Administratör jenny.albani@su.se 08‑6747131
Andersson, Love Intendent love.andersson@su.se 08‑162714
Arreborn, Mattias Administratör mattias.arreborn@su.se 08‑6747484
Bengtsson Alzén, Anna Administrativ chef anna.alzen@su.se 08‑163354
Bong Lindström, Joanna Kommunikatör joanna.lindstrom@su.se 08‑163537
Eklöf, Åsa Studieadministratör asa.eklof@su.se 08‑6747044
Eriksson, Jenny RegistratorArkivarie jenny.eriksson@su.se 08‑6747707
Gustafsson, Patrik patrik.gustafsson@su.se
Gustafsson, Frida Studieadministratör frida.gustafsson@su.se 08‑162165
Hernow, Magdalena Personalhandläggare magdalena.hernow@su.se 08‑163522
Holst, Erika Studieadministratör erika.holst@su.se 08‑6747473
Hungler, Erik Ekonom erik.hungler@su.se 08‑162116
Hämäläinen, Maarit Studieadministratör/Utbyteskoordinator maarit.hamalainen@su.se 08‑161471
Ljungdell, Anders anders.ljungdell@su.se
Mäki, Åsa Studieadministratör asa.maki@su.se 08‑6747147
Neren, Joakim IT tekniker joakim.neren@su.se
Niculae, Tecla Ekonom tecla.niculae@su.se 08‑162636
Nyström, Filip Studieadministratör filip.nystrom@su.se 08‑163424
Persson, Per Gästarkivarie per.persson@su.se
Ramsell, Jennie Studieadministratör jennie.ramsell@su.se 08‑6747257
Renman Claesson, Katarina Gästlärare katarina.claesson@arthistory.su.se
Sjöblom, Elin studieadministratör elin.sjoblom@su.se
Stasinski, Robert Gästlärare robert.stasinski@arthistory.su.se
Wilson, Torbjörn Intendent torbjorn.wilson@su.se 08‑161974

Kontakt

Öppettider
Måndag-torsdag 07.30-20.00
Fredag 07.30-17.00
Lördag-söndag STÄNGT

Besöksadress
Institutionen för kultur och estetik
Frescativägen 22B-26
Stockholm

Postadress
Stockholms universitet
Institutionen för kultur och estetik
106 91 Stockholm

Fakturaadress
Stockholms universitet
Postbox 50741
202 70 Malmö

Referens 106

Arkivfunktion
registrator.ike@su.se

Användbara kontaktuppgifter

Scheman

Kultur och estetik i sociala medierKultur och estetik på Facebook Kultur och estetik på Instagram Universitetet på Linkedin Kultur och estetik på Twitter Universitetet på YouTube