Dramadidaktik

Dramadidaktik

Vänligen fyll i formuläret nedan

Kontakta redaktör

Captcha

För att vara säker på att denna funktion inte missbrukas ber vi att du identifierar dig genom att använda captcha-funktionen nedan.

Tillbaka till artikeln

Andersson, Ylva
Adjunkt, 08-16 4137
ylva.andersson@hsd.su.se

Cedervall, Sofia
Doktorand, 08-16 4678
sofia.cedervall@hsd.su.se

Fries, Julia
Doktorand, 08-16 4683
julia.fries@hsd.su.se

Hallgren, Eva
Universitetslektor, 08-1207 6526
eva.hallgren@hsd.su.se

Johansson, Anna
Doktorand, 08-1207 6662
anna.johansson@hsd.su.se

von Schantz, Ulrika
Universitetslektor, 08-1207 6561
ulrika.vonschantz@hsd.su.se

Sundebrant, Peter
Adjunkt, 08-1207 6819
peter.sundebrant@hsd.su.se

Szatek, Elsa
Doktorand, 08-1207 6662
elsa.szatek@hsd.su.se

Umerkajeff, Marie
Adjunkt, 08-120 76093
marie.umerkajeff@hsd.su.se
 

Österlind, Eva
Professor, 08-1207 6538
eva.osterlind@hsd.su.se