Teknisk och administrativ personal

  1. Du är här:
  2. Start
  3. Institutionen för kultur och estetik
  4. Om oss
  5. Kontakt
  6. Medarbetare
  7. Teknisk och administrativ personal

Teknisk och administrativ personal

Namn Titel E-post/Telefon
Albani, Jenny Administratör jenny.albani@su.se 08‑6747131
Andersson, Love Intendent love.andersson@su.se 08‑162714
Arreborn, Mattias Administratör mattias.arreborn@su.se 08‑6747484
Bengtsson Alzén, Anna Administrativ chef anna.alzen@su.se 08‑163354
Bong Lindström, Joanna Kommunikatör joanna.lindstrom@su.se 08‑163537
Carlsén, Richard Amanuens richard.carlsen@su.se 08‑6747044
Conradsson, Emma Studieadministratör emma.conradsson@su.se 08‑161427
Dahl, Daniela Studieadministratör Idéhistoria daniela.dahl@su.se 08‑6747484
Eriksson, Jenny RegistratorArkivarie jenny.eriksson@su.se 08‑162539
Hernow, Magdalena Personalhandläggare magdalena.hernow@su.se 08‑163522
Johnson, Rita Ekonom rita.johnson@su.se 08‑162588
Mäki, Åsa Studieadministratör asa.maki@su.se 08‑6747147
Niculae, Tecla Ekonom tecla.niculae@su.se 08‑162636
Olsson, Anna-Karin Administratör anna-karin.olsson@kol.su.se
Ramsell, Jennie Studieadministratör jennie.ramsell@su.se 08‑6747257
Rashid, Goran Studieadministratör goran.rashid@su.se
Rosander, Victoria Studieadministratör victoria.rosander@su.se 08‑6747473
Sjöblom, Elin Vik. studieadministratör elin.sjoblom@su.se
Wilson, Torbjörn Intendent torbjorn.wilson@su.se 08‑162714

Kontakt

Öppettider
Måndag-torsdag 07.30-20.00
Fredag 07.30-17.00
Lördag-söndag STÄNGT

Besöksadress
Institutionen för kultur och estetik
Frescativägen 22B-26
Stockholm

Postadress
Stockholms universitet
Institutionen för kultur och estetik
106 91 Stockholm

Fakturaadress
Stockholms universitet
Postbox 50741
202 70 Malmö

Referens 106

Faxnummer
08-16 14 07

Arkivfunktion
registrator.ike@su.se

Användbara kontaktuppgifter

Mitt universitet
Länk till schemamotorn Time Edit

Kultur och estetik i sociala medierKultur och estetik på Facebook Kultur och estetik på Instagram Universitetet på Linkedin Kultur och estetik på Twitter Universitetet på YouTube